Rektörümüzün 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

Türk milletinin bağımsızlık uğruna verdiği büyük mücadelenin zaferle sonuçlandığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93’üncü yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurtuluş ateşinin ülkeyi aydınlattığı, tarihimizin önemli zaferlerinden olan 30 Ağustos, ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı en zor koşullarda, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Prof. Dr. Mahmut DOĞRU

Rektör

Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa

Akademik Birimler

Fakülteler, Enstitüler, Yüksek Okullar ve Meslek Yüksekokulları ve çok daha fazlasını akademik birimler sayfasında bulabilirsiniz. Araştırma Merkezleri, Bilimsel Dergi ve Yayınlar, Kurslar, Eğitimler hepsi bu sayfada yer almaktadır. 

  • Tümü
  • Fakülteler
  • Enstitüler
  • Yüksekokullar
  • Meslek Yüksekokulları

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler